Bebeğini düşünen annelerin öncelikli tercihi BabyNEO, organik emzirme minderiyle hem annelere hem bebeklere konfor sağlıyor. yüzde 100 organik pamuk interlok kumaştan üretilen minder, emzirme sırasında yaşanan sorunları en az seviyeye indiriyor.

Anneler artık sandalye, koltuk ya da yatağın kenarına oturarak bebeklerini emzirme zahmetinden kurtuluyor.

BabyNEO, yeni ürünü organik emzirme minderiyle annelerin bebeklerini daha rahat emzirmelerini sağlıyor.Pek çok annenin emzirirken başvurduğu yastık koyup kucaklanan kol ile emzirme pozisyonunu daha rahat uygulamasını sağlayan ürün, özel tarlalarda yetiştirilmiş en iyi kalitedeki organik pamuklardan üretiliyor.

Özellikle uzun boylu annelerin tercih edeceği organik emzirme minderi, annelerin bu pozisyonda yorulmadan uzun süre durmasına yardımcı oluyor. İç minderi, İngiliz standartlarına uygun yanmaz elyaftan yapılan organik emzirme minderinin kılıfı,  yüzde 100 organik pamuk interlok kumaştan üretiliyor. Dolgulu ve yumuşak olan organik emzirme minderi, hem bebeğin hem de annenin rahat etmesini sağlıyor.

BabyNEO markalı ürünler tüm Türkiye çapında bebek mağaza zincirlerinde (Joker-Maxitoys, E-Bebek) organik mağazalarında, bebek mağazalarında ve internet üzerinden satışa sunulmakta.

 

Paylaşmak ister misin?

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Güvenlik kodu
Yenile