Düşler Şatosu Anaokulları, bünyesindeki 3 anaokuluna bir yenisini daha ekleyerek, Ataşehir TINY TOTS FOREST okulunu açtı. Eylül ayında hizmete giren Ataşehir TINY TOTS FOREST; bebeklikten çocukluğa geçiş sürecindeki en keyifli anları tüm ebeveynlerle birlikte ayrıcalıklı hale getiriyor.

Miniklerin hayatında yeteneklerini fark edeceği, yaratıcılığını kullanabileceği, kendini ifade edebileceği, zihinsel, fiziksel, duygusal ve sosyal becerilerini oyun ile geliştirebileceğine inanan Düşler Şatosu Anaokulları, uygulamalarını bu yönde ilerletiyor.

Oyun dünyaları, ayrıca çocukların duygularını ve ihtiyaçlarını ifade ederek birçok sorunu kendi başına çözebilme yeterliliğini de kazandırıyor.

Masalsı bir dünya

Düşler Şatosu Anaokulları; MOMS & TOTS ile ebeveynli oyun gruplarında ise; annelerin çocuklarını daha yakından tanımaları için masalsı bir dünyada eğlenceli deneyimler sunuyor.  Öğrenmeyi sevgi ile pekiştiren, “ toddler “ ımızda kendine güven ve öz-değer duygusunu oluşturuyor. Aynı zamanda anne / çocuk ilişkisini zenginleştirmeye yardımcı olan Düşler Şatosu Anaokulları, duygusal keşifle birlikte, mekansal ve algısal farkındalık, renklerle tanışma, dil gelişimi ve kendini ifade etme becerilerine ulaşmasını sağlıyor.

“English & me” ,” messy art “, “musical moments “ “Little gym “, “Kid’s Yoga” programları ile çocuklar ve annelerin kurdukları oyunlara,  İngilizce, sanat, müzik , ritim ve hareketler eşlik ediyor.

Ataşehir Tots, Ataşehir Kids ve Koç Üniversitesi Kampüsü Sarıyer olarak faaliyetlerini sürdüren Düşler Şatosu Anaokulları, Ataşehir TINY TOTS FOREST ile tüm ebeveyn ve miniklerin düşlerini gerçekleştiriyor.

 

Paylaşmak ister misin?

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Güvenlik kodu
Yenile