Bu yıl ilk öğrencilerinin tamamını %100, %75, %50 ve %25 oranlarında burs imkanı ile alacak olan MEF Üniversitesi, 1-17 Temmuz tarihleri arasında Maslak Kampüsü ve Beşiktaş İletişim Merkezi’nde Tercih Günleri düzenliyor.

Dört fakülte ve on iki bölüme toplam 520 öğrenci kabul edecek olan MEF Üniversitesi, Tercih Günleri boyunca aday öğrencilerle, uzman rehber öğretmenleri, akademisyenleri ve profesyonelleri bir araya getiriyor.

Her gün 9.00-18.00 saatleri arasında MEF Üniversitesi Maslak Kampüsü ile MEF Üniversitesi Beşiktaş İletişim Merkezi’nde devam edecek olan Tercih Günleri boyunca, aday öğrenciler uzman rehber öğretmenlerle yüz yüze görüşerek danışmanlık alabilecekler.

Söz konusu süre boyunca, MEF Üniversitesi’nin seçkin akademik kadrosu aday öğrencilere meslek seçimi ve üniversite hayatı hakkında bilgi verirken, uzman eğitim danışmanı Cihat Şener ise, aday öğrencilere MEF Üniversitesi Maslak Kampüsü’nde danışmanlık yapacak.

Aday öğrenciler ayrıca, Arıkanlı Holding’in 29 şirketinin üst düzey yöneticilerine de profesyonel iş hayatı ile ilgili danışabilecekler. MEF Üniversitesi; Maslak Kampüsü’ne veya Beşiktaş İletişim Merkezi’ne gelemeyen aday öğrenciler için 0212 287 89 79 numaralı çağrı merkezinden ve www.mef.edu.tr adresinden online olarak rehber öğretmenlere ve Üniversite yetkililerine danışabilecekleri anında yardım hattı da oluşturdu.

Dileyen öğrenciler ise Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine tercih listesini mail atarak rehber öğretmenlerden yardım alabilecekler. Aday öğrenciler, kendilerine sunulan tüm iletişim olanakları dışında, tercih dönemi boyunca, öğrencisini merkez olarak alan ve ulaşılabilir yönetim anlayışı ile kurulan MEF Üniversitesi’nin Rektörü Prof. Dr. Muhammed ŞAHİN’e direk cep telefonundan ulaşabilecekler.

Prof. Dr. Muhammed ŞAHİN, ‘‘Akademisyenliğin en güzel yanlarından biri karar aşamasındaki üniversite adaylarına yardımcı olabilmek. Rektör ile öğrencinin arasında hiçbir engel olmamalı. Tercih dönemi boyunca dileyen tüm aday öğrenciler ve aileleri beni doğrudan 0549 778 55 00 nolu kişisel telefonumdan arayabilirler. Bu önemli süreçte onlara her zaman destek ve yardımcı olmaya hazırım.’’ dedi.

Paylaşmak ister misin?

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Güvenlik kodu
Yenile