P&G’nin lider erkek bakım markası Gillette’in tıraş sistemi Gillette Fusion ProGlide’ın nanoteknoloji ile hazırlanan ince bıçakları kusursuz tıraş deneyimi sunuyor.

Tıraş konusunda devrim yaratan ve her gün milyonlarca erkeğe mükemmel tıraş deneyimi yaşatan Gillette’in tıraş sistemi Gillette Fusion ProGlide, cildine önem veren erkeklerin tüm beklentilerini karşılıyor, tahriş ve yanma hissi için endişelenmeden rahatça tıraş olmalarını sağlıyor.

Gillette Fusion ProGlide, en iyi tıraş performansını sunan bir dizi benzersiz teknolojiyi bir araya getiriyor. En ince 5 bıçağa sahip Gillette Fusion ProGlide, gözle görülür derecede yakın ve rahat bir tıraş deneyimi sunarken en hassas ciltlerde bile mükemmel bir his bırakıyor.

Yüzünüzde kolayca kayan düşük dirençli kaplamasıyla birçok ülkeden ödül alan Gillette Fusion ProGlide’da bulunan bıçak sabitleyici bir yandan optimum bıçak mesafesini koruyarak tıraş konforunu en üst düzeye çıkartırken, diğer yandan bıçakların yüze göre şekil almasını sağlıyor. Bu sayede cildin tahriş olması önleniyor. Koruma kalkanı cildi gererek daha yakın ve rahat bir tıraş için gereken düzeyde bıçak teması sağlarken mineral yağlar ve kayganlaştırıcı polimerlerle geliştirilmiş formüllü kayganlaştırıcı bant, her temasta bıçakların ciltte pürüzsüzce kaymasını sağlıyor.

Yüksek tutuş hakimiyeti ile Gillette Fusion ProGlide’ın her yerde, hatta duşta bile mükemmel tıraş deneyimi sunuyor Tıraş biçimi kişiden kişiye göre değişiyor Gillette, 800 milyon erkeğin birbirinden farklı tıraş ihtiyaçlarını en hassas teknolojileri kullanarak gelişmiş ürün performansıyla karşılamalarına yardımcı oluyor. Gillette, yaptığı araştırmaya göre tıraş biçiminin kişiden kişiye göre değiştiğini ortaya koyuyor.

Bazı erkekler sadece 30 kere tıraş bıçağını yüzüyle temas ettirerek tıraşını tamamlarken, bazı erkekler 700 dokunuş ile tıraşını sonlandırıyor. Erkeklerin kimisi tıraş için sadece 30 saniyeye ihtiyaç duyarken, tıraşı 20 dakika süren erkekler bulunuyor. Bazı erkekler ciltlerine uyguladıkları 50 gram’a yakın son derece hafif dokunuşlar ile tıraş olurken, erkeklerin bir kısmı kg’lık bir baskıya ihtiyaç duyabiliyor.

Gillette tıraş sistemleri, her erkek için değişen tıraş alışkanlıkları ve şekilleri bakılmaksızın bütün erkeklerin yakın ve konforlu tıraş deneyimi yaşamaları için geliştiriliyor.

Paylaşmak ister misin?

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Güvenlik kodu
Yenile