Evlilik hayatının inişli çıkışlı bir serüven olduğu herkes tarafından bilenen bir gerçektir. Eşlerin birbirlerine hissettikleri sevgi, şefkat ve ilgi ihtiyacının giderilmesi için çıkılan bu yolcukta kadınların eşlerine gösterdiği sevgi dilini doğru seçmesi gerekiyor. Kadının kocasına karşı anaç ve aşırı koruyucu olması yada ona istediğini yaptırmak için hükmetmesi, eşine çocuğuymuş gibi davranması ilişkiyi zedeliyor.

Ailelerin, çocuklarının sürüş öğrenimini nasıl desteklediklerini ve sürücü olarak yol güvenliği davranışları açısından çocukları üzerinde oluşturdukları etkiyi anlamayı hedefleyen anketin verileriyle yayınlanan Yol Güvenliği Beyaz Bülteni’nin sonuçlarından biri de baba olan sürücülerin, direksiyon başında annelere göre daha fazla risk aldığı yönünde.

'Erkeklerin kadın güzelliğine bakışı' hakkında kadınların doğru sandığı yanlışlar neler, erkekler aslında kadınlarda neleri güzel ve çekici buluyor, bilmek isterseniz, haberimiz tam size göre.

Kullanıcı hataları, sıvı teması gibi dış etkenler, hatalı sarj, ihmal edilen cihaz temizliği ile düşme ve çarpma gibi nedenler, teknolojik ürünlerin kullanım ömrünü azaltan faktörlerin başında geliyor. İşte size eknolojik ürünlerin uzun ömürlü ve daha faydalı kullanımı için dikkat edilmesi gereken 10 altın kural.

Erkek üreme sağlığını; hormonlar, sperm üretimi, sperm kanallarında spermin taşınması ve cinsel fonksiyonlar etkiliyor. Bunlardan herhangi birindeki bozukluk, infertiliteye (kısırlık) neden oluyor. Ferti-Jin Tüp Bebek ve Yardımcı Üreme Teknikleri Merkezi Klinik Direktörü, Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Seval Taşdemir erkek kısırlığının nedenlerini anlattı.

Bahar geldi ancak siz henüz dip köşe bahar temizliğini yapamadınız. Bugün yarın derken günlük işlerinizi de aksattınız. Eviniz dağınık. Ama sizden uzakta olan çok sevdiğiniz bir arkadaşınız fırsatı değerlendirerek sizi ziyarete gelmek istiyor ya da kayınvalideniz akşama sizde olacağını söyledi.