Ayakkabı ve aksesuar modasının öncü markası Greyder, 2014-2015 Kış Koleksiyonu’yla yılbaşı gecesi hem şık hem de rahat olmak isteyen kadın ve erkeklerin imdadına yetişiyor.

Evinizde yumuşacık adımlarla kışın keyfini doyasıya çıkarmak hoşunuza gider, öyle değil mi? Polaris’in ev içi koleksiyonunda yer alan birbirinden sevimli ev botları ve ev ayakkabıları ile kış mevsimi sıcacık ve yumuşacık geçecek.

Sıra dışı tasarımlarıyla kadınların büyük beğenisini toplayan Roberto Bravo, yeni yılı kırmızının enerjisi ile karşılıyor. Roberto Bravo’nun yılbaşı özel koleksiyonu Kokina, farklı ürünleriyle şıklık ve zarafetin yanı sıra, sıra dışı kadınlara özgü ayrıcalıkları da bir arada sunuyor.

Stil sahibi şık ve kentli erkeklerin bu sezon takip etmesi gereken trendler, Hatemoğlu 2014-2015 Sonbahar-Kış koleksiyonu dış giyim parçalarında da kendini gösteriyor

Polo sporundan ilham alan U.S. Polo Assn., denim modelleriyle kadın, erkek ve çocuklara rahat ve şık bir tarz sunuyor. U.S. Polo Assn., denim etekler, pantolonlar ve gömlekler ile gardıropların vazgeçilmezi.

 Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, %70’a varan “Dev Sonbahar İndirimi” ile soğuk kış günleri öncesinde evlere yenilik katmaya hazırlanıyor.