Polo sporundan ilham alan U.S. Polo Assn., denim modelleriyle kadın, erkek ve çocuklara rahat ve şık bir tarz sunuyor. U.S. Polo Assn., denim etekler, pantolonlar ve gömlekler ile gardıropların vazgeçilmezi.

U.S. Polo Assn., geçmişindeki birikimi bugüne taşıyarak tüm nesillerin keyifle kullanacağı, ulaşılabilir koleksiyonlar tasarlamaya devam ediyor. Gardıropların vazgeçilmezi denimleri U.S. Polo Assn. tarzıyla yorumlayan marka, polo sporunun ruhunu yansıttığı denim koleksiyonuyla, denim tutkunu herkes için birçok alternatif sunuyor. Sezonda denim üstüne denim trendi sürerken, U.S. Polo Assn. koleksiyonuna aldığı denim ürünleri ile zengin bir kreasyon oluşturdu. Kadın koleksiyonunda bulunan denim etekler, pantolonlar, gömlekler, denim elbiseler ile sportif bir şıklık sağlıyor. Kadın denim koleksiyonunun as oyuncusu, kendinden çiçek desenli denim gömlekler oluyor.

Denim pantolonlarda ‘Lycralı Slim’, ‘Skinny’ ve ‘Straight’ kalıplar, farklı vücut tiplerindeki kadınlara hareket özgürlüğü sağlıyor. U.S. Polo Assn.’nin erkek denim koleksiyonundaki ürünler de gardıropların en önemli parçalarını oluşturuyor. Denim pantolonlarda rahatına düşkün erkekler için ‘Relax’, kendine güvenen erkekler için ise ‘Slim-straight’ modeller öne çıkıyor. Sezonun gözdesi ve polo sporunun da resmi giysisi olan beyaz denim pantolon, erkeklere polo oyuncusu havası veriyor.

Denim gömlekler de t-shirtler üzerinde şık bir kombin oluşturuyor. Kız çocuklar için denim etek ve elbiseler, erkek çocuklar için denim pantolonlar miniklerin şıklığına şıklık katıyor.

Paylaşmak ister misin?

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Güvenlik kodu
Yenile