Evinizde yumuşacık adımlarla kışın keyfini doyasıya çıkarmak hoşunuza gider, öyle değil mi? Polaris’in ev içi koleksiyonunda yer alan birbirinden sevimli ev botları ve ev ayakkabıları ile kış mevsimi sıcacık ve yumuşacık geçecek.

Dışarıda olduğu kadar ev içinde de Polaris ile sevimli ve rengarenk adımlar atmak mümkün! Renklerin enerjisini kış aylarında da ev içine taşıyan Polaris’in ev rahatlığına eşlik edecek pofidik modelleriyle ayaklarınızı ısıtarak kışın keyfini çıkarabilirsiniz. Kadın koleksiyonunda yer alan modellerde ponponlar, fiyonklar ve leopar etkiler ön plana çıkıyor. Baykuş, aslan gibi sevimli hayvan figürlerine kırmızıdan pembeye ve maviye kadar birbirinden canlı renk tonları eşlik ediyor. Ev içi grubunda çocukların dünyası her zaman olduğu gibi çok eğlenceli!

polaris2Küçük Prens baskılı ev ayakkabıları, kelebekler, yazılı ve puantiyeli modeller ile minik prensesler ve küçük beylerin hayallerini süsleyen daha birçok detay Polaris’in ev içi grubunda çocuklarla buluşmayı bekliyor.

Paylaşmak ister misin?

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Güvenlik kodu
Yenile