Devrim yaratan bir enerji geri dönüşümü, üstün yastıklama, mükemmel uyum ve her türlü hava koşulunda rahat bir deneyim. adidas, koşu sektöründe en yüksek enerji geri dönüşümünü sağlayan yastıklama teknolojisi BOOST™’u tanıttı. Geri kazanılan enerji ve üstün konfor ile koşuda ileri performans BOOST™ teknolojisinin temelinde, devrim yaratan bir yastıklama malzemesi yer alıyor.

Almanya’da 2011/2012 Oberlig sezon hazırlıklarına başlayacak olan Türkiyemspor Berlin hazırlık kampı kapsamında 8 Temmuz'da Türkiye'nin üç büyüklerinden Galatasaray ile Avusturya'da hazırlık maçı yapacak.

2010/2011 sezonun da küme düşen Türkiyemspor yeni sezonda taraftarlarını memnun etmeye kararlı. İlk etapta Güney Almanya´daki kamp sırasında Türkiye´den 17 kere Lig şampiyonu olan Galatasaray’la karşı karşıya gelecek olan Türkiyemspor, böylece Almanya ve Avusturya´daki futbol taraftarlarına müthiş bir futbol şöleni armağan edecek.

A Milli Kadın Basketbol Takımı  Polonya’da düzenlenen  FİBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası’nda A Grubu’ndaki üçüncü maçında, Rusya’ya 80-65 mağlup oldu.Milli takımımız bu yenilgiye rağmen A Grubu’ndaki mücadelesini üçüncü sırada tamamlayarak  bir üst tura yükseldi.

Nefes nefese geçen ve Fenerbahçe’nin Şampiyonluğu ile sonuçlanan Süper Lig’de takımların yeni sezon hazırlıkları son hızıyla devam ediyor. Futbolcuların tatil dönemine girdiği şu günlerde hazırlıklar transfer çalışması şeklinde olunca özellikle üç büyük kulüpte transfer edilecek futbolcu isimleri hepimizi hayretler içinde bırakıyor kimi zaman. Özellikle tuttuğumuz takımların transfer söylentileri heyecan yaratıyor biz futbol severlerde.

Düzenli sporla dahi zor eriyen bel çevresi, göbek, sırt gibi bölgelere yerleşmiş fazla yağlardan, biçimsiz görünmekten kurtulmak istiyorsunuz. Ama vaktiniz yok, canınızı yakacak iğneli, anestezi gerektiren, ilaç zerk edilen uygulama istemiyorsunuz, yağlı bölgeye ısı gönderip eriten sistemler sizde yanıyorum paniği yaratıyorsa; Zeltiq tam size göre.