Almanya’da 2011/2012 Oberlig sezon hazırlıklarına başlayacak olan Türkiyemspor Berlin hazırlık kampı kapsamında 8 Temmuz'da Türkiye'nin üç büyüklerinden Galatasaray ile Avusturya'da hazırlık maçı yapacak.

2010/2011 sezonun da küme düşen Türkiyemspor yeni sezonda taraftarlarını memnun etmeye kararlı. İlk etapta Güney Almanya´daki kamp sırasında Türkiye´den 17 kere Lig şampiyonu olan Galatasaray’la karşı karşıya gelecek olan Türkiyemspor, böylece Almanya ve Avusturya´daki futbol taraftarlarına müthiş bir futbol şöleni armağan edecek.

Türkiyemspor sportif sorumlusu Cemal Can,  “ Galatasaray ile oynamak her zaman bir şereftir. Futbolcular büyük heyecanla bu maçı bekliyorlar. Sezonun açılışını muhteşem yapacağız ve takımımız gelecek sezon için moral depolayacak" diye konuştu.

Türkiyemspor Futbol Takımı'nın Aschheim'de gerçekleştireceği kamp çalışmalarının kadrosu belli oldu:

Erkan Türkoğlu, Sascha Lorke, Salih Uzun, Lucas Bähr, Phillip Januschowski, Kilian Gildenberg, Erhan Yildiz, Serkan Alkış, Azzam Henawi, Onay Tokgöz, Emre Demir, Cağlar Halıcı, Koray Yeşilli, Orhan, Erkan Doğan, Sinan Mertoğlu, Tarkan Korkmazyürek, Emre Karaman, Şükrü Calişkan, Sebastian Freuer, Cihan Yilmaz ve Ercan Doğan

Maç 8 Temmuz’da Avusturya´da Kufstein Arena´da oynayacak. Maç yerel saat ile 19:00’da başlayacak.

Maç biletlerinin satışına başlandı. Fiyatlar şöyle: Yetişkin 14 Euro, Çocuklar 7-13 yaş arası 10 Euro. 6 yaş´dan daha küçüklerin girişi ise bedava olacak.

Biletler FC Kufstein, Fischergries, Untere Feldgasse 4 , A 6330 Kufstein, Tel.: 05372/64801, Fax: 05372/64802 adresinden yada; E-Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. üzerinde sipariş edilebilir.

Paylaşmak ister misin?

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Güvenlik kodu
Yenile