Düzenli sporla dahi zor eriyen bel çevresi, göbek, sırt gibi bölgelere yerleşmiş fazla yağlardan, biçimsiz görünmekten kurtulmak istiyorsunuz. Ama vaktiniz yok, canınızı yakacak iğneli, anestezi gerektiren, ilaç zerk edilen uygulama istemiyorsunuz, yağlı bölgeye ısı gönderip eriten sistemler sizde yanıyorum paniği yaratıyorsa; Zeltiq tam size göre.

Zeltiq’in en büyük artısı ve farklılığı birçok bölgesel incelme sistemine göre yağların biriktiği bölgeyi ısıtarak değil soğutarak inceltmesi. Zeltiq hem yağ hücrelerini soğutarak yok ettiği hem de bunu tek seansta tamamladığı için çalışan, görünümüne önem gösteren, düzenli ve sık spor yapmaya vakti olmayan ya da spor yapmaya üşenen, bölgesel yağ fazlalıklarından doğal görünümünü bozmadan kurtulmak isteyen erkeklerin kurtarıcısı olabilir.

Sistemle ilgili m-onep Kliniği’nden  Dermatolog Dr. Feza Erdoğdu; vakumla belirledikleri bölgeyi 4-6 dereceye kadar soğutarak sadece seçili bölgede yağ hücrelerini yok ettiklerini, bu hücrelerin de lenf sistemi ve karaciğer yardımıyla vücudun doğal akışı ile atıldığını, acı hissinin hemen hemen hiç olmadığını, işlem biter bitmez sosyal hayata dönüldüğü ve tek seansta tamamlandığı için konforunun üst seviyede olduğunu belirtti. Etkiler ise 2. haftadan itibaren hissedilmeye başlıyor ve kişinin metabolizma hızı, yaş, bölgedeki yağ oranı vb. unsurlara bağlı olarak 2-4 ay arası kalıcı ve belirgin bir incelme gözlenebiliyor.

Zeltiq aşırı kilolara bir çözüm sunmuyor. Sırt, bel çevresi gibi ancak ciddi antremanla forma girecek bölgelerdeki fazlalıklarınız için kısa, acısız, yepyeni bir çözüm olarak karşınızda. Alanında en ciddi kuruluş olan Amerikan Sağlık Örgütü FDA tarafından da onay görmüş Zeltiq, Türkiye’nin en büyük kliniklerinden m-onep tecrübesiyle uygulanıyor.

​ 

Paylaşmak ister misin?

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Güvenlik kodu
Yenile