Yaz kapıda. Kimilerinde göbek yağları da yerli yerinde. Genelde yaz ayları öncesi göbek ve kalça yağlarından kurtulmak için diyete başlanır, kısa sürede bu bölgedeki yağlardan kurtulmak istenir.

Göbek yağlarınızdan kurtulmak için kendinize uygun bir diyet seçebilirsiniz. Diyet yapmak istemeyenler de yediklerine biraz dikkat edip, bol bol hareket ederek yağların yanmasına sağlayabilirler. Göbek yağlarınızdan kurtulmak için yapacagınızın diyetin yanı sıra evde kolayca hazırlayacağınız kremle de yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. İşte göbek eriten süper krem tarifi:

Malzemeler:

İki tatlı kaşığı limon suyu

İki tatlı kaşığı susam yağı

İki tatlı kaşığı biberiye yağı

İki tatlı kaşığı okaliptüs yağı

Hazırlanışı: Tüm malzemeleri bir kabın içine koyup iyice karıştırın. Karışımı bir saat bekletin. Sonra bu karışımı yağlanma olan bölgelerinize dairesel hareketlerle sürüp masaj yapın. Bu masajı günde iki kez yapın. Bu krem kürü en az iki hafta günde iki kez uyguladığınızda bel bölgenizde inalımaz incelme olacaktır.

Paylaşmak ister misin?

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Güvenlik kodu
Yenile