Sporseverlerin ihtiyaç ve önerileri doğrultusunda DeFacto Barselona Tasarım Ofisi’nde hazırlanan Defacto Sportswear Koleksiyonu, kullanıcılarının rahatlığının yanı sıra şıklıklarını da ön plana çıkarıyor. Aktif spor tutkunları için hazırlanan koleksiyon, özel tasarım ter emici, nefes alabilen ve uzun süre yıpranmadan kullanılabilen dayanıklı teknik kumaşları ile dikkat çekiyor.

Rahatlıktan vazgeçmeyenlerin markası DeFacto, bahar aylarının gelişi ile spor salonlarından çıkan spor tutkunlarına özel bir koleksiyon hazırladı. Kullanım rahatlığıyla dikkat çeken ‘Sportswear Koleksiyonu’ kullanıcılarına, aktif spor yaparken hayatlarını kolaylaştıracak fonsiyonellikte birçok ürünü bir arada sunuyor. İnovasyona verdiği değer ile bilinen DeFacto, 2015 İlkbahar – Yaz SportsWear Koleksiyonu’na eklediği fonksiyonel özellikler ile adından söz ettiriyor. Sporseverlerin ihtiyaç ve önerileri doğrultusunda DeFacto Barselona Tasarım Ofisi’nde hazırlanan Defacto Sportswear Koleksiyonu, kullanıcılarının rahatlığının yanı sıra şıklıklarını da ön plana çıkarıyor.

defactoAktif spor tutkunları için hazırlanan koleksiyon, özel tasarım ter emici, nefes alabilen ve uzun süre yıpranmadan kullanılabilen dayanıklı teknik kumaşları ile dikkat çekiyor. 3’ü 1 arada; müzik, spor ve rahatlık… Spor yaparken müzik dinlemekten keyif alanları unutmayan DeFacto, ürünlerine mediaport özellikli parçalar ekledi. Spor yapmayı bir yaşam biçimi olarak benimseyenlerin fitness, plates ve yoga gibi sporlarda rahatlıkla kullanabileceği ter emici özelliğe sahip taytların yer aldığı koleksiyon, spor atletleri ve reflektif bodyleri ile de kadınların beğenisini toplayacak. Erkekler ise salaş şortlar, baskılı t-shirtler, nefes alabilen sweatshirtler ve ince dokulu eşofmanlarıyla koşu ve basketbol gibi sporları yaparken cool bir görünüm yakalayacak.

Siyah, beyaz ve elektrik mavisi renklerinin kontrast detaylarla bir araya getiren Sportswear Koleksiyonu’nun kadın grubuna ise neon tonlar damga vuruyor. Uygun fiyatlı ürünleri ile birbirinden farklı spor gruplarına hitap eden DeFacto 2015 İlkbahar – Yaz Sportswear Koleksiyonu’na DeFacto mağazalarından ya da defacto.com.tr online mağazasından ulaşabilirsiniz.

Paylaşmak ister misin?

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Güvenlik kodu
Yenile