Yumuşak renk tonları, doğal malzemeler ve minimalist desenlerle hazırlanmış yüksek kalite ev tekstili ürünlerine imza atan Livving, Ivy, Bahar ve Lotta koleksiyonlarıyla ilkbahar dekorasyonlarının vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.

Doğayı kusursuz işçilik ve doğal malzemelerle ev tekstili ürünlerine taşıyan Livving, tabiatın yeniden uyanışını Ivy, Bahar ve Lotta koleksiyonlarıyla karşılıyor. Sade tasarımların bahar renkleriyle buluştuğu peçete, nevresim takımı ve yatak örtüsü modelleriyle ilkbaharın yüksek enerjisi evlerinizi saracak. Amerikan servis ve peçetelerden oluşan Ivy koleksiyonu, bahar çiçeklerinden ilham alınarak tasarlanan Bahar nevresim takımı ve enerji veren renkleriyle Lotta yatak örtüleri, mevsimin enerji veren atmosferini sofralara ve yatak odalarına taşıyacak. Üst kalite pamuk ipliğinden çok sıkı dokunarak üretilen "Percale" kalite Bahar nevresim takımı, renkli çiçek desenleriyle ilkbaharın canlılığını yatak odalarınıza getiriyor.

livving bahar koleksiyonuDokunulduğunda farkın hissedileceği %100 pamuk kumaşlar, kullanıcılarına konforun yanı sıra dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Bahar koleksiyonuyla kombine edilebilen Lotta yatak örtüleri de bahar zarafetinin diğer temsilcisi… %100 pamuk jakar kumaştan Portekiz’de üretilen Lotta yatak örtüleri, enerji veren renkleri ve sade tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. İmalat sonunda yapılan ‘taş yıkama’ işlemi sayesinde yumuşak bir tuşe ve modern bir görünüm elde edilen yatak örtüleri, yatak odalarını güzelleştirmek isteyenlere kusursuz bir bahar enerjisi sunuyor. Doğanın En Güzel Yansıması; Ivy Koleksiyonu Ekolojik dengenin doğadaki temsilcisi ‘sarmaşık’ bitkisi, Livving’in %100 keten kumaşlarıyla sofraları sarıyor… Bahar aylarında kuşlara ve arılara besin kaynağı olan sarmaşıklar, yüksek kalite işçilikle birleşerek Livving’in Ivy koleksiyonunda doğayı temsil ediyor.

Amerikan servis ve peçetelerden oluşan koleksiyon, yeşilin en güzel tonlarıyla ilkbaharın habercisi olarak sofralardaki yerini alıyor. Bej ve krem renk seçenekleriyle satışa sunulan Ivy koleksiyonu, Livving’in uygun renklerdeki runner ve bardak altlarıyla da kombine edilebiliyor. Üretim aşamasında sıkı teknik kontrollerden, yıkama ve boya akma testlerinden geçirilen tasarımlar, çamaşır makinesinde 40 derecede yıkanabilir olmalarıyla da kullanıcılarına kolaylık ve uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.

Paylaşmak ister misin?

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Güvenlik kodu
Yenile