Günlük hayatın önemli bir parçası olan çatışmalar yönetilebilir mi, çatışmayı kontrol altına alıp, yapıcı bir etki bırakmasını sağlayabilir miyiz. Neden çatışıyoruz? Bu sene sektöründeki 30. Yılını kutlayan DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü düzenleyeceği “Çatışma Yönetimi” eğitimi ile bu sorulara yanıt vermeyi hedefliyor.

DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü, Kurumsal Gelişim Merkezi Etik Danışmanı ve “Co active” Koç Şebnem Ergül tarafından verilecek eğitim; 12 Mayıs 2015, Salı günü düzenlenecek. 09.00 ve 17 saatleri arasında yapılacak “Çatışma Yönetimi” eğitimi, DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü Eğitim Salonları’nda gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda katılımcılara çatışmayı engelleme ve azaltma konusunda geliştirilen yeni araçların tanıtılacağını anlatan Şebnem Ergül, “Bu eğitim programında; çatışmayı oluşturan faktörler, çatışmanın etkileri, çatışma yönetimi stratejileri, motivasyonumuz ve hayata bakışımız, çatışmayı engelleme ve stres yönetimi gibi konuları inceleyeceğiz” dedi.

Paylaşmak ister misin?

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Güvenlik kodu
Yenile