AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu’nun tek perdelik ödüllü oyunu “Adalet, Sizsiniz”; yargının siyasallaştığı üç tarihi olayı, usta oyuncular Rutkay Aziz ve Taner Barlas’ın muhteşem yorumlarıyla tiyatroya aktarıyor.

Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı'nı kutluyoruz. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 95.yılı törenlerle ve büyük bir gururla, sevinçle kutlanıyor. Bizler de ailemveben.eu ailesi olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı'nı kutluyor, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere bütün Kurtuluş Savaşı kahramanları ve cumhuriyete emeği geçenleri saygı ve minnetle anıyoruz. 

Avrupa’nın en yüksek ikiz atriyumları olarak geliştirilen

Kempinski Residence’da yer alan; ziyaretçilerini yenilenen yüzü ve “living, shopping, meeting”konseptiyle karşılayan Astoria AVM’nin düzenlediği Joy Türk Akustik performansları“Göksel” konseriyle başlıyor.

Saatler bugün sabaha karşı 3'te 1 saat ileri alındı. Gün ışığından daha fazla yararlanılması amacıyla yapılan bu uygulama Yaz Saati Uygulaması adını taşıyor. Saatler Ekim ayında geri alınmıştı.

Türk pop müziğinin güçlü temsilcisi Yalın, bu haftasonu Akasya’da hayranlarıyla bir araya gelecek ve onlara unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde, iş ve spor dünyasının başarılarıyla öne çıkan babaları, kızlarıyla birlikte yeşil sahaya çıkacaklar.