8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde, iş ve spor dünyasının başarılarıyla öne çıkan babaları, kızlarıyla birlikte yeşil sahaya çıkacaklar.

Bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek olan 'Kızlar Sahada'nın lansmanı için düzenlenecek organizasyona, kızlarıyla birlikte katılacak babalar ise; spor dünyasının ünlü isimleri Rıdvan Dilmen, Gökhan Keskin ve Alper Boğuşlu ile Koton Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yılmaz, Denizbank Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı Derya Kumru ve Ünlü Menkul Değerler Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Köksal olacak. Kadınlar Günü’nde ünlü babalar, kızlarıyla birlikte Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) yararına yeşil sahalarda top koşturacak.

Genelde erkek sporu olarak kabul edilen futbol ile kadın ve erkeğin rol değişimine dikkat çekmeyi amaçlayan Kızlar Sahada projesi, Actifit-TurkishWIN ortaklığıyla 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde saat 10.00'da Darüşşafaka Futbol Sahası'nda düzenlenecek organizasyon ile tanıtılacak.

8 MARTTA'Kİ LANSMANA KATILACAK ÜNLÜ İSİMLER VE KIZLARI

Rıdvan Dilmen'in kızı Eda Dilmen

Koton Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yılmaz'ın kızı Deniz Yılmaz

Denizbank Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı Derya Kumru'nun kızı Nur Kumru

Ünlü Menkul Değerler Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Köksal'ın kızı Ela Köksal

Eski Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Keskin'in kızı Zeynep Keskin

Teknik direktör Alper Boğuşlu'nun kızı Esra Boğuşlu

AÇEV Takımı 

Paylaşmak ister misin?

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Güvenlik kodu
Yenile