Avrupa’nın en yüksek ikiz atriyumları olarak geliştirilen

Kempinski Residence’da yer alan; ziyaretçilerini yenilenen yüzü ve “living, shopping, meeting”konseptiyle karşılayan Astoria AVM’nin düzenlediği Joy Türk Akustik performansları“Göksel” konseriyle başlıyor.

Çevresindeki yüzlerce ofis ve çok sayıda çalışanın haftanın yedi günü alışverişten yemeğe, spordan sağlığa kadar her türlü ihtiyacına cevap verebilen Astoria AVM, canlı müzik ve dans gösterileri olmak üzere ünlü isimlerin akustik konserleriyle de ziyaretçilerinin keyfine keyif katıyor. İstanbul iş dünyasının merkezindeki Astoria AVM’nin ziyaretçilerineilk JoyTurk Akustik konser sürprizi Göksel olacak. Şarkılarıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Göksel, 3 Nisan Cuma günü saat 20:00’de Astoria AVM ziyaretçilerini ve hayranlarını en sevilen şarkılarının akustik yorumu ile müziğe doyuracak.

Türkiye’nin en çok dinlenen ve takip edilen akustik performans serisi olan Joy Turk Akustik konserleri Astoria AVM’de 8 Mayıs Cuma Mehmet Erdem, 5 Haziran Cuma günü ise Gripin konserleriyle devam edecek. Tüm Astoria ziyaretçilerine ücretsiz olarak ulaşan bu performanslarla haftanın yorgunluğu artık eğlencenin merkezi Astoria AVM’de atılacak.

Paylaşmak ister misin?

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Güvenlik kodu
Yenile