5 Mayıs Salı, günün ilk yarısında AY AKREP BURCUNDA VE SAAT 04:50 DEN SONRA 10 SAAT KADAR BOŞLUKTA olacak. Kalıcılık ve netlik istediğimiz işlerin ilk adımı için, karar verdirecek önemli görüşmeler için elverişli olmayabilir. Daha çok hırs ve gayret isteyen ve zaten yol alınmış işlerin sürdürülmesi, yarım işlerin tamamlanması, verim adına yol alınması açısından uygun olacak. 

Araştırmalar, incelemeler, keşifler, gizem içeren işler, spritüel ve ruhsal konular ön planda olacaktır. Bu zaman diliminin bir miktar huzursuzluk içerdiğini söylemek doğru olur. SAAT 14:13 DEN SONRA AY YAKLAŞIK 2,5 GÜN İÇİN YAY BURCUNA geçecek. Geçtiğimiz iki günün ve dolunayın stresli etkilerinin bir miktar azalacağı tesirler söz konusu. Ancak hızlıca bir rahatlama beklemek doğru olmaz. Kendini tutanlar açısından bir patlama, sinirsel bir gerginlik yaşanabilir. Bir an evvel bir şeylerden kurtulmak, çabucak özgür kalmak ve sorumlulukları geride bırakmak isteği yoğun olacak. Burada artık ne olursa olsun diyen, detaylarla uğraşmayan, olduğu kadarı iyidir diyen iç sesimiz bizi zorlayacak.

Zira özellikle AKŞAM SAATLERİ bu rahatlığı pek kaldırmayacak. Ancak görevler yerine gelmişse ve işler ciddiye alınmışsa, tedbir elden bırakılmamışsa huzur gelecek. Eleştirel ve yargısal fikirler havada uçuşabilir. Kolay kolay tatmin olmayan ve düşüncesini patavatsızca dile getiren insanlar motivasyon düşürebilir. Bu açıdan dikkatli olmakta fayda var. Kimseyi hoşnut etmeye uğraşmayın derim bu akşam için. Siz kendinizden ve yaptıklarınızdan hoşnut musunuz? Bu sorunun cevabına bakın. Eğer siz tatmin olmuşsanız bırakın diğer her şeyi, herkesi. İçinizde kuşkular, soru işaretleri varsa kırılmak ve moralinizi bozmak yerine icraata geçin.

GECE GEÇ SAATLERDE konuşarak anlaşmak ve iletişim kurmak çok daha zorlaşacak. Yanlış anlaşılmalara açık olacağız. Akşamın enerjisi engelleri ve kısıtlamaları da içerdiğinden başlangıçlar, destek alış verişleri, uzlaşmalar ve hızla ilerlesin dediğiniz şeyler için kullanmamakta fayda var.

Dr. Samiye Özbaş Soysal

www.astrokarmik.com

Paylaşmak ister misin?

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Güvenlik kodu
Yenile