7 Mayıs Perşembe günlük burç yorumları burada. Hangi burçlar bugün şanslı, gökyüzü hareketleri hangi burçları zorlayacak, hepsinin cevabını burada bulabilirsiniz. Dr. Samiye Özbaş Soysal'dan günlük burç yorumları hergün sitemizde sizlerle olmaya devam ediyor.

KOÇ Bugün tanıtım amaçlı olarak size sunulan bir ürün sizi görüntüsü ve sunuluş biçimi ile cezbedebilir. Ancak bugün bakış açınız çok fazla şekilsel olacak. Yani objektif kararlar verebilecek durumda değilsiniz. Zaman isteyin.

BOĞA Bugün bonkörlüğünüz üzerinizde. Bu nedenle de bazı kayıp niteliğindeki şeylere müsaitsiniz. Mutlaka bir zarar yaşanması gerekmiyor. Ortak olmasını düşündüğünüz bir harcamanın içine kattığınız paranız eriyip gidebilir.

İKİZLER Karşınızdaki kişinin yaklaşımı siz uyumlu olduğunuz sürece çok iyi olacak bugün. Anlaşmazlıklara sesinizi yükseltmek bu iyi tavrın kesilmesine sebep olabilir. Bu tarz bir durum samimiyeti azaltacaktır. Susmak çare değil.

YENGEÇ Bugün güç, hırs ve gayret isteyen işlerde çok fazla yol alma şansınız yok. Daha çok rahatlık ve dinlenme ihtiyacındasınız. Bomboş bir gün geçirmek istemiyorsanız mutlaka keyfinizi yerine getirecek eğlenceli işlere yönelin.

ASLAN Bugün özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ufak tefek sürtüşmeler yaşanabilir. Akşam saatleri için düşündüğünüz romantik bir plan varsa beklediğiniz kadar güzel geçmeyebilir. Sohbet konuları tartışmalara sebep olacak.

BAŞAK Evinize bir şeyler almak, şekil değişikliği yapıp estetik ve uyumu artırmak isteğindesiniz. Ancak normal şartlarda sizi çok fazla tatmin etmeyecek şeylerin gözünüzü boyaması ihtimali bugün aklınızın bir kenarında olsun.

TERAZİ Yakın akrabalarınızla bir araya gelmek üzerine planlar yapabilirsiniz bugün. Nasıl olsa halden anlar dediğiniz en yakınlarınız, bugün olabilecek ufak tefek pürüzleri büyütüp keyfinizi kaçırabilir. Çok fazla özenmemek en iyisi.

AKREP Harcamalarınızın kontrol altına alınması gereken nitelikte bir gün. Özellikle akşam saatlerinde bu durumu frenlemeniz her zamankinden çok daha fazla efor isteyecek. Sizi mutlu eden şeylerin maddi değerleri gözünüzde küçülecek.

YAY Bugün samimi yaklaşımlarınızı yanlış değerlendirip seviyeli olan ilişkilerinizi zorlayan kişilere karşı tedbirli olmalısınız. Gereksiz ölçüde iç içe geçen diyaloglara doğru çekilebilirsiniz. Sınırları belirleyin mutlaka.

OĞLAK Gün boyunca duygularınızı ifade etmeniz beklenen durumlarla karşı karşıya kalma ve bu nedenle de rahatsız olma riskiniz var. Mutlaka derin duygusal paylaşımlar gerekmiyor. Sadece sevgi dolu bakışlar bile rahatlatıcı olabilir.

KOVA Arkadaşlıktan bir adım öteye geçip sizinle özel bir ilişki yaşamak isteyen bir kişi olabilir çevrenizde. İlgiyi genel bir yaklaşım olarak farz edip tepki vermemek, aynı niyette olduğunuzu düşündürecektir. Değilseniz belli edin.

BALIK Bugün iş nedenli bir araya geldiğiniz insanlara, arkadaşınız muamelesi yapmaya kalkmayın. Resmi ilişkiler resmi nitelikte yürütülmeli diyen tesirler altındasınız. Saygı çerçevesinden ayrılmamak çok daha fazla takdir getirecek.

Dr. Samiye Özbaş Soysal

www.astrokarmik.com

Paylaşmak ister misin?

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Güvenlik kodu
Yenile