8 Mayıs Cuma günlük burç yorumları burada. Hangi burçlar bugün şanslı, gökyüzü hareketleri hangi burçları zorlayacak, hepsinin cevabını burada bulabilirsiniz. Dr. Samiye Özbaş Soysal'dan günlük burç yorumları hergün sitemizde sizlerle olmaya devam ediyor.

KOÇ Bugün somut bir karşılık beklentisi olmadan işinizi önemsemek ve yarar sağlamayı temel amaç edinmek size çok daha fazla tatmin sağlayacak. Asıl kazanç da bu sayede gelecek. Bireysellik bir miktar geri planda kalmalı.

BOĞA Bugün size akıl vermeye kalkan kişilere kulak verin. Bir karar vermeniz gerekiyorsa bunu belki biraz erteleyebilirsiniz ancak size sunulan görüşler bu açıdan sizi rahatlatacak. Kaygılarınızdan uzaklaşma şansı tanıyacak.

İKİZLER Hassasiyet gerektiren bir konuda bağış niteliğinde bir şeyler yapmanız istenebilir bugün. Gözünüz olayın iyi niyet kısmına odaklanacak. Bu nedenle sizi sonradan sıkıntıya düşürecek şeyleri elden çıkarma ihtimaliniz olabilir.

YENGEÇ Günün geneli eşiniz için yapılacak ve fedakarlık isteyen işler ile dolu. Verici olan taraftasınız. Bu tavrınıza bugün her zamankinden çok ihtiyacı olacak. Ama dikkat edin. Bu tavır genel bir beklenti haline de dönüşebilir.

ASLAN Bir iş arkadaşınızın borç isteği ya da sizden yana bir beklentisini dile getirmesi söz konusu olabilir bugün. Eğer bu konuda tereddütleriniz varsa hemen evet demeden önce bu tereddütü dile getirin. Alacağınız karşılık önemli.

BAŞAK Bugün yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarma şansınız var. El beceriniz, yetenekleriniz işe yarar biçimde sergilenir durumda olacak. Bunlara ihtiyaç duyacağınız işlerde verim alma ve kendinizi gösterme şansınız yüksek olacak.

TERAZİ Evde oturmak, hem bedeninizi hem de zihninizi dinlendirmek istiyorsunuz. Mücadele isteyen işler hiç ilginizi çekmiyor. Dinlenmeye zaman ayırın ancak zamanı tamamen öldürmeyin. Üretmek için mutlaka mücadele gerekmiyor.

AKREP Hislerinizi dile getirmek konusunda şanslı olacağınız bir gün. Konuşmalarınız duygulara hitap edecek. Empatik yaklaşmakta zorlanmayacaksınız. Güven veren tavrınıza bu nüansları eklemek size çok fazla kazanç getirecek.

YAY Elinize geçenin, sahip olduklarınızın değerini yeteri kadar bilmemekle suçlanabilirsiniz bugün. Özellikle umursamaz tavırlarınız tepkileri çekiyor. Gönülden feda ettiklerinizle kıymet vermemek arasındaki farkı anlatın.

OĞLAK Bugün sizden anlayış bekleyen bir kişi derdini ya da talebini dile getirecek. Görünen şekliyle duruma tepki vermeniz gerekse bile niyetin ne olduğuna bakmaya çalışın. Eğer telafisi mümkün bir hata varsa sorunu büyütmeyin.

KOVA Duygusal olarak içe kapalı ve durgun olacağınız bir gün. Genel olarak halsizlik ve motivasyon düşüklüğü de mevcut olabilir. Ön plana çıkmak yerine biraz kendi halinde kalmaya ihtiyaç var. Buna yönelik bir gün planlayın.

BALIK Bugün pek çok insana fayda sağlayacak nitelikte işlerle uğraşacaksınız. Hayır amacıyla yapılan çalışmalar, ortak gayelere verilen emek, dostlara yapılan fedakarlıklar sayesinde verimli ve tatminkar bir gün geçirme şansınız var.

Dr. Samiye Özbaş Soysal

www.astrokarmik.com

Paylaşmak ister misin?

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Güvenlik kodu
Yenile