Aynalar, evlerimizin, ofislerimizin vazgeçilmez unsurlarındandır. Ama aynaların temizliği konusu bazen sıkıntı yaratır. Peki aynalarımızın lekesiz şekilde tertemiz olması için ne yapmalıyız, ayna temizliği nasıl yapılmalıdır. İşte size öneriler.

Yemeklere tat veren tuzu ev işlerinde ve daha bir çok değişik yerlerde kullanabilirsiniz. Kimileri için eski tip uygulama olarak değierlendirilse de tuz ev işlerinde oldukça kullanışlıdır.

Ev hanımları mutfakta yemek yapmakla ilgili herşeyi bildiklerini düşünürler, ama herkesin bilmediği, öğrenirse çok işine yarayacak şeyler vardır. İşte size mutfakta işinizi çok kolaylaştıracak püf noktaları.

Evinizde küçük çocuk varsa her zaman dağılan odalarınız, devamlı boşalan ve karıştırılan çekmeceleriniz var demektir. Ancak siz odalarınızın ve evinizin devamlı düzenli ve toplu olmasını istiyorsunuz.

Evin içindeki rutubet çok sıkıntılı bir durumdur. Rutubetli ev her zaman ağır kokar. duvarda küflenme görülür ve sızıntılar olur.

 Herkes evinin temiz, eşyaların yerli yerinde ve ferah olmasını ister. Çalışıyor ve çocuğunuz da varsa ev temizlemek de sizin için pratik olmalı. İşte temizlik yaparken sizin işinizi kolaylaştıracak bazı öneriler: