Son dönemlerde dillerden düşmeyen hareketli parçalarıyla müzik piyasasına damga vuran güzel şarkıcı Ayşe Hatun Önal işine olan sevgisini ve yapmak istediklerini MAG okuyucuları için anlattı.

Ailesine düşkün, beş çocuk sahibi mükemmel bir anne… Happily Ever After’ın kurucusu, başarılı, kendini sürekli yenileyen, enerjik bir iş kadını… Cemiyet hayatının sevilen ve başarılı isimlerinden Ayşe Kucuroğlu, Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleştirdiğimiz keyifli kapak çekimimizin ardından, MAG okuyucuları için özel hayatı ve Happily Ever After’a dair bilinmeyenleri anlattı.

Etekli İktidar ile tanıdık biz onu. Sarstı yazdıklarıyla. Devamı geldi. Çok sevilen çok okunan bir yazar o. Sinan Akyüz’ün Bahçelievler Metroport Alışveriş Merkezi’ndeki imza günündeydik bugün. İmza gününe okuyucuların büyük ilgisi vardı. biz de kitabımızı imzalattık, sonra kısa bir sohbet gerçekleştirdik sevilen yazarla.

Ece Temelkuran, Seray Şahiner, Şebnem İşigüzel ve Vivet Kanetti’nin destek verdiği "Paylaşmaya Ben De Varım" kampanyası için yazarlar bir araya geliyor. 24 Ocak Cumartesi günü Beyoğlu Mefisto’da bu defa kitaplarını değil, savaştan dolayı göç etmek zorunda kalan kadınlar ve çocuklar için hazırlanan tişörtleri imzalayacaklar.

Unutulmayan dizi 'Yaprak Dökümü'nde canlandırdığı Tahsin karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Ahmet Saraçoğlu, kendisi gibi oyuncu eşi Şirin Saraçoğlu ile 5 yıllık evliliklerini taçlandıracak bir heyecan yaşıyorlar. Bir kız bebek bekleyen Saraçoğlu çifti, kızlarını beklerken yaşadıkları heyecanı ilk kez Annelik Sanatı Dergisi ile paylaştı.

Bir yılı daha geride bırakıyoruz, yeni yılda neler olacak, 2015'te burçlarımıza göre bizleri neler bekliyor, yeni yıldan neler bekleyelim, olumlu sonuçlar almak için neler yapmalıyız? Dr. Samiye Özbaş Soysal'ın tespitleriyle 2015 yıllık burç yorumları.