Yeni yılda yepyeni bir sayfa aç, bir hayat yarat kendine. Eskimiş kalıplarını, kendi varoluşuna dair yanlış inançlarını, önyargılarını bırak, Üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen hala kalbinde taşıdığın, kendini kanırttığın o üzüntüyü bırak, Sana kötü bir şey yapmış olan insanlara karşı hissettiğin, sırtında yük olarak taşıdığın nefreti bırak, Yeni şeylere doğru adım atmana engel olan korkuları bırak.

Yapamam kaygısını, Başaramam endişesini, Beceremezsem kuşkusunu bırak,

Kimsenin hatırlamadığı bir anından sende kalan, bu yüzden kendini cezalandırmayı sürdürdüğün suçluluk duygusunu bırak,

Beğenilmeme korkunu, Sevilmeme korkunu, Dışlanma korkunu, Yanlış yapma korkunu, Pişman olma korkunu bırak, Bırak, kendine güvensizliğin geçmişinde kalsın.

Mutsuzluğun yüzünden etrafı suçlamayı, durumunun hiç değişmeyeceği endişesini bırak, Harekete geç, durumunu kendin değiştirmeye başla.

Sana iyi gelmeyen insanları, Sürekli yalan söyleyenleri, Enerjinle beslenenleri, Kendini kötü hissettirenleri, Seni kullananları, Mış gibi yapanları, Sana kötü davrananları, Maskeleriyle gezenleri, Seni hiçe sayanları, Değerini bilmeyenleri, Hayatından çıkart.

Başkalarını kendinden önce düşünmeyi, Haklı çıkma ihtiyacını, İstedikleri gibi olmazsam beni sevmezler kaygısını, Yalnız kalma korkusunu, Değersiz olduğun yanılsamasını bırak.

Hayatın zor olduğu hakkındaki yanlış inanç kalıbını bırak, Ruhunun kanatlarını gör ve uçmaya başla artık...

Sevgiyle...

Özlem Hatipoğlu

Facebook: Özlem Ruhsal Şifa Hatipoğlu

Facebook Grup: DUYGU TERAPİSİ EFT

Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Paylaşmak ister misin?

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Güvenlik kodu
Yenile