Kadınları her zaman en iyisine layık! Her tarzdaki kadının vazgeçilmezi Papia Decor Peçete Koleksiyonu, 8 Mart Kadınlar Günü’nde de tasarımlarıyla kalpleri feth ediyor.

Ekmek tahtasının kokusunu gidermek için ikiye böldüğünüz bir limonun kesik yüzüyle iyice ovun. Soğan kokusunu ellerinizden çıkarmak için, evvelden haşladığınız patatesi mutfaktaki işiniz bitince elinize sürerek beş dakika kadar ovabilirsiniz.

Kullanılmayan eski çaydanlıklar, zamanla pek de hoş olmayan bir koku edinirler. Bunu önlemek için en kolayı, içine bir parça kesme şeker koymaktır.

VICTORINOX’DAN EĞLENCELİ SOFRALARA, RENKLİ BIÇAKLAR

Profesyonel ve ev kullanıcılarının vazgeçilmezi Victorinox, yepyeni mutfak seti ile hem gözlere hem de damaklara ziyafet çekmenize yardımcı oluyor. Renkli sofraların vazgeçilmezi olmaya aday, yeni Victorinox mutfak setleri ile lezzetli yemeklerinize keyif ve neşe de eklenecek.

Çayınızı nasıl alırsınız? Ya da hangi bardakta olsun istersiniz? Kimbilir kaç kez duydunuz bu soruyu. Kimisi açık, kimisi tavşan kanı, kimisi de demli ister çayını. Çay demlemek öyle sanıldığı gibi kolay bir iş değil aslında. Onun da püf noktaları var.

Mutfakların vazgeçilmezi Emsan, yılbaşı için alternatif hediyeler sunuyor. Uygun fiyatlar, hediye seçiminizi kolaylaştırırken, kaliteli ve estetik tasarımlı Emsan ürünleri mutfağınızda fark yaratıyor. Şık ve kaliteli Emsan ürünleri, yeni yılda hem mutfağınızı hem de yılbaşı sofranızı şenlendiriyor. Emsan ürünleriyle süslenen sofralarda kendinizi ayrıcalıklı hissedecek ve yeni yılın keyfini doyasıya çıkaracaksınız. Yılbaşı sofralarınızı sade ve şıklıkla donatan Emsan İsolet Hare ile sofranızı süslerken, Emsan İnvito örtüler masalarınıza renk katıyor, Linea cam servis seti el içliğiyle dikkat çekerken, Terra Cast ile lezettine doyum olmayan yemekler hazırlanıyor.