Kurabiyeyi çoğumuz severiz. Misafirlerimize çayın yanında ikram ederiz, atıştırmak isteyen çocuklarımızın eline veririz. Her zaman aynı kurabiyeleri yapmaktan da sıkılırız. O nedenle yeni tarifler öğrenmeyi de severiz. İşte size çok lezzetli bir kurabiye tarifi, iki renkli tırtıl kurabiye.

Malzemeler: 4 su bardağı vişne suyu

2 paket vanilyalı puding

1 kg süt

12 yemek kaşığı irmik

12 yemek kaşığı toz şeker

süslemek için Hindistan Cevizi ve renkli Şeker

Kurabiyeyi kim sevmez. Özellikle çocuklar bayılır kurabiyelere. Biz de değişikve lezzetli bir kurafiye tarifi paylaşmak istedik. Kakaolu ıslak kurabiye tarifi. deneyin çok seveceksiniz.

Biz hanımlar, değişik tarifler denemeyi çok severiz. İşte size çok lezzetli bir tatlı çörek tarifi. Tahinli Cevizli Kuru Baklava Çöreği. İlk bakışta zor gibi görünse de, aslında zor değil. Çok lezzetli olduğuna garanti verebiliriz. Deneyin çok seveksiniz.

Krem karamel yapılışı zor bir tarif gibi görünüyor. Oysa lezzetli bir Krem Karamel yapmak için gereken püf noktaları bildikten sonra, yapılışı sandığınız kadar zor değil.

Bugün mübarek Mevlid Kandili. Biz de ailemveben.eu ailesi olarak sizlerle irmik helvası tarifi paylaşmak istedik. Nice hayırlı kandillere tüm sevdiklerinizle birlikte.